statystyka
Modernizajca grafiki - nowy wygl±d 01.04.2008 roku
Dzisiaj jest Wtorek 21.09.2021 roku godz. 09:53
Jeste¶ 000459214 go¶ciem od dnia: 20.09.2007 roku
Profesjonalna Ochrona Osób i Mienia
Chronimy firmy, przedsiębiorstwa, domy jednorodzinne oraz mieszkania!
Monitoring Wielkopolski - zaufało nam już przeszło 4700 klientów!
Uwaga! Udzielamy 50% odpisu z wplat na PFRON!
KONTAKT
MERPOL
O naszej firmie
ochrona fizyczna
Ochrona
ochrona osób mienia
monitoring elektroniczny
Monitoring
monitoring elektroniczny
przewóz gotówki
Konwoje
przewozy gotówki
alarmy, kamery, czujniki
Alarmy
alarmy, kamery, czujniki
Monitoring Wielkopolski
Monitoring
Wielkopolski
monitoring obiektów
alarm, monitoring firm
Monitoring Wielkopolski-działanie grup
Wspólne Centrum Moni-
toringu Wielkopolskiego
fot.  stacja  monitoringu
Nowoczesne rozwi±zania i błyskawiczna łaczno¶ć
fot.  zgłoszenie   alarmu
Stały nadzór   sygnałów 24h na dobę monitoring
fot.   nadzór    syganłów

Monitoring Wielkopolski! Skuteczna ochrona!

Monitoring Wielkopolski - idea była bardzo prosta. W dzisiejszych czasach wzrasta niebezpieczeństwo, nowe zagrożenia i nowe technologie, a przestępcy ł±cz± się w grupy tworz±c przestępczo¶ć zorganizowan±. Tylko narzędzie o podobnej sile i wielko¶ci mogło sprostać wyzwaniom i zagrożeniom XXI wieku. Monitoring Wielkopolski był odpowiedzi± - w 1998 roku powstało zrzeszenie działaj±ce na zasadach wzajemnej współpracy i partnerstwa. Pocz±tkowo kilka, w chwili obecnej aż 12 agencji ochrony udostępniaj±c aż 18 wozów patrolowych tworzy jedno z najsilniejszych narzędzi ochrony w kraju. Charakterystyczne pomarańczowe skrzydła, obok loga agencji ochrony można zauważyć już na przeszło 4000 ! firm i posesji prywatnych chronionych w Poznaniu i Wielkopolsce - i co najważniejsze przybywa ich coraz więcej!

Aż 12 agencji - to wła¶nie Monitoring Wielkopolski!

Monitoring Wielkopolski to czołowe agencje ochrony z Wielkopolski: Merpol, Contes, Boss, Securitas, Secura Security, Pewno¶ć, Guard Services, Skorpion, Abis, Meduza, Group 4 Securicor oraz ostatni nowy członek agencja ochrony D±b. Jak w praktyce działa Monitoring Wielkopolski? Każda z agencji ochrony mienia i osób ma wyznaczony sektor. Nad cało¶ci± sprawuje 24 godzinny nadzór nowoczesne centrum monitorowania zbieraj±c sygnały z chronionych obiektów. Wozy patrolowe z wyselekcjonowanymi pracownikami ochrony osób i mienia wyposażonymi w broń paln± których jest ł±cznie aż 18! - co daje zdecydowan± przewagę nad konkurencj±, prowadz± objazdy prewencyjne i interwencyjne na obiektach w zabezpieczanych przez zrzeszenie sektorach.

Wybierz Merpol i Monitoring Wielkopolski!

W przypadku zaistnienia sygnału alarmowego, centrum monitorowania kieruje w miejsce zdarzenia wóz jednej z 12 agencji ochrony który znajduje się najbliżej zdarzenia! Zdecydowanie skraca to czasy dojazdu i pozwala skutecznie zapobiegać wszelkim zdarzeniom! Problemy z którymi borykaj± się agencje posiadaj±ce mniejsz± flotę patrolow±, korki, remonty, alarmy na drugim końcu miasta sprawiaj± że w wielu przypadkach czas dojazdu wynikaj±cy z umowy jest nie do zrealizowania - system monitoringu wielkopolskiego rozwi±zał to doskonale! pokrywaj±c siatk± działania poszczególnych agencji ochrony osób i mienia cały obszar wielkopolski. Można powiedzieć że podpisuj±c z nami umowę dotycz±c± ochrony - monitoringu obiektu, jeste¶ci Państwo chronieni paktem porozumienia przez wszystkie 12 agencji ochrony!
Dział handlowy
Monitoring, ochrona, konwoje - wyceny, wizje lokalne!
Robert Dratwa
Ochrona  mienia  i  osób 
wyceny,  monitoring  firm

tel.     24H  502 609 166

 
numer 38284164
Biuro naszej firmy znajduje się w Poznaniu przy ulicy D±browskiego 164a, dział handlowy w Poznaniu przy ulicy Karsińskiej 12. Zapraszamy codziennie od godziny 8.00 do godziny 16.00, dział handlowy i serwis pod wyznaczonymi numerami telefonów komórkowych funkcjonuje 24 godziny na dobę! Dział handlowy tel. 502 609 166 ,więcej informacji i telefonów oraz mapka dojazdu w dziale kontakt>>> Ta strona uzywa ciasteczek (cookies), dzieki którym nasz serwis moze dzialac lepiej. wiecej
Zachęcamy do spotkania! - po¶więcaj±c zaledwie 30 minut, nawet je¶li nie wybierzecie Państwo naszej oferty zyskacie szereg istotnych informacji dotycz±cych najskuteczniejszych rozwi±zań i systemów zabezpieczeń z zakresu ochrona osób i mienia. To my jeste¶my dla naszych klientów - darmowe wyceny, dojazdy do każdego z klientów bez względu na lokalizację! Nie musicie Państwo wypełniać żadnych ankiet i długich formularzy! - wystarczy telefon, lub mail zawieraj±cy podstawowe dane aby nasz przedstawiciel skontaktował sie z Państwem i przedstawił kompleksow± ofertę cenow±!
Zapytaj o ofertę - zadzwoń! lub kliknij i wy¶lij email!
ZADZWOŃ 501 610 999
Tego nie ma konkurencja! Kliknij i zobacz jak działa nasza ochrona!
ZADZWOŃ 501 610 999
Działamy w pozrozumieniu Monitoring Wielkopolski!
MERPOL WSPÓŁZAŁOŻYCIEL
POROZUMIENIA OCHRONY
MONITORING WIELKOPOLSKI
merpol.pl
www.merpol.pl
ochrona osób i mienia
Ochrona osób i mienia, monitoring Poznań ochrona Poznań Alarmy Poznań, Systemy alarmowe Poznań Wielkopolska Alarmy Poznań - systemy alarmowe Poznań i wielkopolska! kamery Poznań - telewizja przemysłowa Poznań i wielkopolska! Kontrola dostępu Poznań - kontrola dostępu Poznań i wielkopolska! Sprzątanie, sprzątanie Poznań! Firma sprzątająca, firma sprzątająca Poznań! Mycie okien, mycie okien Poznań, mycie alpinistyczne okien! Pranie dywanów, pranie dywanów Poznań, czyszczenie tapicerki Poznań i czyszczenie wykładzin