statystyka
Modernizajca grafiki - nowy wygl±d 01.04.2008 roku
Dzisiaj jest ¶oda 27.10.2021 roku godz. 22:22
Jeste¶ 000462878 go¶ciem od dnia: 20.09.2007 roku
Profesjonalna Ochrona Osób i Mienia
Chronimy firmy, przedsiębiorstwa, domy jednorodzinne oraz mieszkania!
Monitoring Wielkopolski - zaufało nam już przeszło 4700 klientów!
Uwaga! Udzielamy 50% odpisu z wplat na PFRON!
KONTAKT
MERPOL
O naszej firmie
ochrona fizyczna
Ochrona
ochrona osób mienia
monitoring elektroniczny
Monitoring
monitoring elektroniczny
przewóz gotówki
Konwoje
przewozy gotówki
alarmy, kamery, czujniki
Alarmy
alarmy, kamery, czujniki
Monitoring Wielkopolski
Monitoring
Wielkopolski
Ochrona i monitoring-Poznań i Wielkopolska!
Monitoring firm i mieszkań-tylko z Monitoring Wielkopolski!
MERPOL-profesjonalna ochrona i monitoring!
Stały nadzór mieszkań
oraz firm Wielkopolska
fot.     patrol    ochrony
Błyskawiczne dojazdy w
przypadku         alarmów
fot.   interwencja  grupy
18  wozów   patrolowych
Monitoring Wielkopolski
fot.     działanie       grup

Monitoring firm i mieszkań - Poznań i Wielkopolska!

Oferujemy monitoring firm - przedsiębiorstw (monitoring Poznań i Wielkopolska), instytucji, zakładów produkcyjnych oraz domów jednorodzinnych. Zapewniamy profesjonaln± obsługę pocz±wszy od doboru i instalacji systemu alarmowego, wyboru odpowiedniego systemu ł±czno¶ci poprzez podpięcie do systemu powiadamiania i nadzoru agencji ochrony. Nasz monitoring to ochrona realizowana w porozumieniu Monitoring Wielkopolski!. Dzięki poł±czeniu agencji ochrony mamy zdecydowan± przewagę nad konkurencj± pod k±tem kosztów usługi jak i czasów dojazdu oraz skuteczno¶ci działania. Żadnego z naszych klientów nie trakutjemy ramowo - wizja obiektu, plan systemu alarmowego, dodatkowe propozycje zabezpieczeń i darmowa wycena - na to wszystko możecie Państwo liczyć wybieraj±c nasz monitoring!

Monitoring - korzystna oferta!

Nasz monitoring nie jest najtańszy ani najdroższy - jest najkorzystniejszy po każdym względem dla każdego z naszych klientów po każdym względem! Podpisuj±c z nami umowę na monitoring firmy, biura, mieszkania - chroni Państwa tak naprawdę aż 12 profesjonalnych firm ochrony zrzeszonych w porozumieniu Monitoring Wielkopolski (Merpol, Contes, Boss, Securitas, Secura Security, Pewno¶ć, Guard Services, Skorpion, Abis, Meduza, Group 4 Securicor, D±b) - udostępniaj±c aż 18 wozów patrolowych na terenie Poznania i Wielkopolski! W przypadku wywołania alarmu - centrum monitoringu kieruje do Państwa samochód patrololowy znajduj±cy się najbliżej zdarzenia. Pozwala to na skrócenie czasu dojazdu i interwencji grupy do minimum!

Monitoring elektroniczny - darmowe wizje i wyceny!

Wizja - wycena, zarówno na monitoring jak i montaż alarmów - bez kosztów dla klienta! Jeżeli posiadacie Państwo swój system alarmowy, instalacja nadajników odbywa się błyskawicznie i bezproblemowo, jeżeli nie - nasz przedstawiciel przygotuje dla Państwa bezpłatn± wycenę odpowiedniego systemu alarmowego. Oferujemy systemy alarmowe Satel oraz DSC które przy szeregu otrzymanych wyróżnień za niezawodno¶ć i uniwersalno¶ć systemu charakteryzuj± się bardzo dostępn± cen±. Dostępne w wersjach tradycyjnych oraz bezprzewodowych. Co miesi±c zarówno z polecenia dotychczasowych klientów oraz z zewn±trz, dzięki profesjonalizmowi i skuteczno¶ci działania grup - doł±cza do nas około 20 nowych firm! decyduj±c się na spokój i bezpieczeństwo... ! Wybierz - Monitoring Wielkopolski!
Dział handlowy
Monitoring, ochrona, konwoje - wyceny, wizje lokalne!
Robert Dratwa
Ochrona  mienia  i  osób 
wyceny,  monitoring  firm

tel.     24H  502 609 166

 
numer 38284164
Biuro naszej firmy znajduje się w Poznaniu przy ulicy D±browskiego 164a, dział handlowy w Poznaniu przy ulicy Karsińskiej 12. Zapraszamy codziennie od godziny 8.00 do godziny 16.00, dział handlowy i serwis pod wyznaczonymi numerami telefonów komórkowych funkcjonuje 24 godziny na dobę! Dział handlowy tel. 502 609 166 ,więcej informacji i telefonów oraz mapka dojazdu w dziale kontakt>>> Ta strona uzywa ciasteczek (cookies), dzieki którym nasz serwis moze dzialac lepiej. wiecej
Zachęcamy do spotkania! - po¶więcaj±c zaledwie 30 minut, nawet je¶li nie wybierzecie Państwo naszej oferty zyskacie szereg istotnych informacji dotycz±cych najskuteczniejszych rozwi±zań i systemów zabezpieczeń z zakresu ochrona osób i mienia. To my jeste¶my dla naszych klientów - darmowe wyceny, dojazdy do każdego z klientów bez względu na lokalizację! Nie musicie Państwo wypełniać żadnych ankiet i długich formularzy! - wystarczy telefon, lub mail zawieraj±cy podstawowe dane aby nasz przedstawiciel skontaktował sie z Państwem i przedstawił kompleksow± ofertę cenow±!
ZADZWOŃ 501 610 999
Tego nie ma konkurencja! Kliknij i zobacz jak działa nasza ochrona!
ZADZWOŃ 501 610 999
Działamy w pozrozumieniu Monitoring Wielkopolski!
MERPOL WSPÓŁZAŁOŻYCIEL
POROZUMIENIA OCHRONY
MONITORING WIELKOPOLSKI
merpol.pl
www.merpol.pl
ochrona osób i mienia
Ochrona osób i mienia, monitoring Poznań ochrona Poznań Alarmy Poznań, Systemy alarmowe Poznań Wielkopolska Alarmy Poznań - systemy alarmowe Poznań i wielkopolska! kamery Poznań - telewizja przemysłowa Poznań i wielkopolska! Kontrola dostępu Poznań - kontrola dostępu Poznań i wielkopolska! Sprzątanie, sprzątanie Poznań! Firma sprzątająca, firma sprzątająca Poznań! Mycie okien, mycie okien Poznań, mycie alpinistyczne okien! Pranie dywanów, pranie dywanów Poznań, czyszczenie tapicerki Poznań i czyszczenie wykładzin