statystyka
Modernizajca grafiki - nowy wygląd 01.04.2008 roku
Dzisiaj jest śoda 27.10.2021 roku godz. 21:44
Jesteś 000462874 gościem od dnia: 20.09.2007 roku
Profesjonalna Ochrona Osób i Mienia
Chronimy firmy, przedsiębiorstwa, domy jednorodzinne oraz mieszkania!
Monitoring Wielkopolski - zaufało nam już przeszło 4700 klientów!
Uwaga! Udzielamy 50% odpisu z wplat na PFRON!
KONTAKT
MERPOL
O naszej firmie
ochrona fizyczna
Ochrona
ochrona osób mienia
monitoring elektroniczny
Monitoring
monitoring elektroniczny
przewóz gotówki
Konwoje
przewozy gotówki
alarmy, kamery, czujniki
Alarmy
alarmy, kamery, czujniki
Monitoring Wielkopolski
Monitoring
Wielkopolski
konwoje, przewóz gotówki
konwojenci, bezpieczne konwoje
walizki SQS, wozy C3
Konwoje przewóz gotówki i    dóbr    wartościowych
fot.    wozy   w    konwoju
Odpowiedni  sprzęt  oraz wyszkolony       personel
fot. uzbrojeni konwojenci
Odbiór  gotówki - walizkiSQS oraz wozy klasy C3
fot.    konwoje     gotówki

Profesjonalne konwoje! Przewozy gotówki!

Konwoje wartości pieniężnych- prawie 20 letnie doświadczenie w branży ochrona osób i mienia, zaowocowało rozszerzeniem w krótkim czasie palety usług o konwojowanie - profesjonalne przewozy gotówki, konwoje przedmiotów i dóbr wartościowych. W chwili obecnej realizujemy szereg stałych umów obejmujących konwoje wartości pieniężnych na terenie Poznania i Wielkopolski. Zaufał nam szereg znanych klientów powierzając transport swoich pieniędzy w ręce wykwalifikowanego i doświadczonego personelu, wyposażonych w odpowiednie systemy ochrony i zabezpieczenia! W czasach rosnących zagrożeń i zorganizowanej przestępczości tylko profesjonalna i odpowiednio przygotowana usługa ma rację bytu!, i taka w naszej ocenie usługę kierujemy również do Państwa!

Konwoje - tylko specjalistyczny sprzęt!

Konwoje wykonujemy specjalnie dostosowanym, specjalistycznym sprzętem do konwojowania gotówki i przesyłek dużej wartości, spełniającym najwyższe światowe wymogi zabezpieczenia konwoju zgodne ze standardami UE. Wszystkie transporty wykonują licencjonowani konwojenci. Stosujemy najwyższe kryteria bezpieczeństwa oraz zapewniamy odpowiednio przystosowane pojazdy i walizki SQS i broń palną. Decydując się na usługi naszej firmy, możecie Państwo liczyć na właściwe i bezpieczne konwoje: samochody klasy C-3 - odporne na pociski z AK-47!, walizki SQS spełniające najwyższe europejskie kryteria bezpieczeństwa uniemożliwiające komukolwiek - również konwojentom dokonanie skutecznej kradzieży, kamizelki i hełmy, broń palną oraz stałą łączność GPS!

Bezpieczne konwoje - ubezpieczenia!

Zdając sobie sprawę z realnych zagrożeń MERPOL stosuje znacznie wyższe kryteria bezpieczeństwa transportów niż wymagane przez Rozporządzenie MSWIA - nie wykonujemy usług przy pomocy pojazdów nieprzystosowanych i bez użycia walizek SQS oraz broni palnej! Dzięki temu nasze konwoje to usługa maksymalnie zabezpieczona i pewna dla naszych klientów! W celu zmniejszenia potencjalnego ryzyka, nasza firma ma wykupione polisy ubezpieczenia kontraktowego z tytułu wykonywanych usług do wysokości 300.000 USD, ubezpieczenie deliktowego do wysokości 51.000 USD. Konwoje - usługa konwojowania wartości jest ubezpieczona do wysokości 1.000.000 zł! Działamy na korzyść klienta! - polisa konwojowa może ulec w każdej chwili zwiększeniu w zależności od zapotrzebowania klienta!
HOME
SITE MAP
Dział handlowy
Monitoring, ochrona, konwoje - wyceny, wizje lokalne!
Robert Dratwa
Ochrona  mienia  i  osób 
wyceny,  monitoring  firm

tel.     24H  502 609 166

 
numer 38284164
Biuro naszej firmy znajduje się w Poznaniu przy ulicy Dąbrowskiego 164a, dział handlowy w Poznaniu przy ulicy Karsińskiej 12. Zapraszamy codziennie od godziny 8.00 do godziny 16.00, dział handlowy i serwis pod wyznaczonymi numerami telefonów komórkowych funkcjonuje 24 godziny na dobę! Dział handlowy tel. 502 609 166 ,więcej informacji i telefonów oraz mapka dojazdu w dziale kontakt>>> Ta strona uzywa ciasteczek (cookies), dzieki którym nasz serwis moze dzialac lepiej. wiecej
Zachęcamy do spotkania! - poświęcając zaledwie 30 minut, nawet jeśli nie wybierzecie Państwo naszej oferty zyskacie szereg istotnych informacji dotyczących najskuteczniejszych rozwiązań i systemów zabezpieczeń z zakresu ochrona osób i mienia. To my jesteśmy dla naszych klientów - darmowe wyceny, dojazdy do każdego z klientów bez względu na lokalizację! Nie musicie Państwo wypełniać żadnych ankiet i długich formularzy! - wystarczy telefon, lub mail zawierający podstawowe dane aby nasz przedstawiciel skontaktował sie z Państwem i przedstawił kompleksową ofertę cenową!
Zapytaj o ofertę - zadzwoń! lub kliknij i wyślij email!
ZADZWOŃ 501 610 999
Tego nie ma konkurencja! Kliknij i zobacz jak działa nasza ochrona!
ZADZWOŃ 501 610 999
Działamy w pozrozumieniu Monitoring Wielkopolski!
MERPOL WSPÓŁZAŁOŻYCIEL
POROZUMIENIA OCHRONY
MONITORING WIELKOPOLSKI
merpol.pl
www.merpol.pl
ochrona osób i mienia
Ochrona osób i mienia, monitoring Poznań ochrona Poznań Alarmy Poznań, Systemy alarmowe Poznań Wielkopolska Alarmy Poznań - systemy alarmowe Poznań i wielkopolska! kamery Poznań - telewizja przemysłowa Poznań i wielkopolska! Kontrola dostępu Poznań - kontrola dostępu Poznań i wielkopolska! Sprzštanie, sprzštanie Poznań! Firma sprzštajšca, firma sprzštajšca Poznań! Mycie okien, mycie okien Poznań, mycie alpinistyczne okien! Pranie dywanów, pranie dywanów Poznań, czyszczenie tapicerki Poznań i czyszczenie wykładzin